Versace Eros Pour Femme 100ml (mėginėlis)

Kvepalai:
Gamintojas: Versace
Koncentracija: EDP
Tūris: 100ml
Kaina:
43.91 €
Aprašymas

„ Naujasis aromatas moterims Eros Pour Femme - tai absoliuti Versace gundymo galia, kurią perteikia tiek kerintis kvapas ir buteliuko elegancija, tiek ir stulbinanti Mert Alas ir Marcus Piggott sukurta reklama, kurios žvaigžde tapo Lara Stone." Donatella Versace

 

Eros pour Femme - Prigimtinė moters galia įkūnyta jausmingoje, švytinčioje kvepalų kompozicijoje. Naujasis Versace aromatas perteikia legendą apie meilės dievą Erosą užvaldžiusią aistrą sutikus tikrąją meilę. Tačiau kyla klausimas – kas ką sugundė?

 

Šis aromatas – tai kvietimas pasiduoti aistrai ir imti iniciatyvą į savo rankas.
Tai kvepalai stipriai, išskirtinei, gundančiu žavesiu apdovanotai moteriai.

 

Eros Pour Femme buteliukas atspindi Versace DNR kodus, pasiskolintus iš mitologijos. Flakoną puošia auksinė Medūza ir juosia graikiškas raštas. Buteliukas patalpintas į prabangią ir juvelyrišką, elegantiškai atsiveriančią dėželę su stalčiuku.Eros Pour Femme skleidžia gundančių, ryškių ir moteriškų natų alchemiją.Tai aromatas, sužadinantis potraukį, troškimą ir aistrą. Tikras meilės eliksyras kvepalų buteliuke.Šiame aromate dominuoja rafinuotas citrinos ir jazminaičio akordas, išryškintas jausmingomis, kreminėmis medžio natomis.Pradžioje energingos ir rafinuotos Sicilijos citrinos ir Kalabrijos bergamotės natos patraukia savo saulėtu aromatu. Gardžios ir viliojančios granato natos stebina ir gundo. Jazminaičiai kvapo širdyje skleidžia nepamirštamą, laikui nepavaldų moteriškumą. Aksominiai bijūnų žiedlapiai suteikia aromatui švelnumo, o citrinų žiedų vaiskumas paryškina gėlinį akordą ir primena Versace tėvynę Italiją ir šios šalies tradicijas. Galiausiai atsiskleidžia gilus ir paslaptingas ambroksanas, lydimas geidulingo medienos, kreminio santalo ir svaigaus muskuso akordo. Sodrios ir užburiančios natos primena jausmingą glamonę.

 

- Viršutinės natos: Sicilijos citrina, Kalabrijos bergamotė, granatas;
- Širdies natos: citrinos žiedai, arabinių jazminaičių absoliutas, jazminaičiai, bijūnas;
- Pamatinės natos: santalas, ambroksanas, muskusas, jausmingos medžio natos.