Prekių pirkimas el. parduotuvėje parfumerine.lt

El. parduotuvėje parfumerine.lt Jūs galite išsirinti ir nusipirkti originalią parfumeriją bei kosmetiką neišėję iš namų, o nupirkta prekė Jums bus atsiųsta registruotu paštu pagal pateiktą “Pristatymo informaciją”.

Norint pirkti ar tiesiog naršyti po el. parduotuvę parfumerine.lt Jums nebūtina registruotis. Pirkimui bus reikalinga tik prekės gavėjo informacija.

Pirkimo procesas sudarytas iš 3 pagrindinių etapų (žingsnių):

1. “Prekių pasirinkimas“

Spauskite ant norimo produkto paveikslėlio. Atsidarius naujam langui su Jūsų pageidaujamu produktu pasirinkite norimą prekių kiekį.

Spauskite mygtuką Į krepšelį, kurį rasite prie kiekvienos prekės - tuomet jos bus perkeltos į „Krepšelį“. Jame galite matyti pasirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti prekės, matytimokėtiną sumą. Visu naršymo parduotuvėj metu „Krepšelis“ Jus lydės dešinėje el. parduotuvės pusėje puslapio viršuje ir kaskart į jį pridėjus prekę (-ių) pasirodys informacinė lentelė bei nuorodos "tęsti apsipirkimą" ir "rodyti krepšelį".

Pasirinkę prekes, spauskite nuorodą "rodyti krepšelį", taip Jūs pateksite į detaliąją pirkinių krepšelio aplinką, Detalioje krepšelio aplinkoje matysite užsakomų prekių kiekį ir kainą. Įdėję vieną prekę į krepšelį, galite tęsti paiešką ir įdėti kitas prekes. Prekių kiekis krepšelyje yra neribotas, galite lengvai keisti prekių kiekį ir pridėti naujų prekių. Nusprendę pirkti pasirinktas prekes, užpildykite Pristatymo informaciją.

2. “Pristatymo informacija”

Šiame etape reikia užpildyti prekės pristatymo informaciją. Jei esate prisiregistravęs ir prisijungęs, sistema automatiškai suformuos pristatymo informaciją pagal registracijos duomenis. Jei nesate prisiregistravęs ir norite prisiregistruoti tai galite padaryti uždėję varnelę ant nuorodos Registruotis. Taip pat jūs galite pirkti be registracijos. Pateiktuose laukeliuose suveskite mokėtojo duomenis, adresą, kuriuo bus pristatytos prekės (jeigu pasirinkote). Užpildžius pristatymo informaciją spauskite Atsiskaityti.

DĖMESIO: svarbu užpildyti visus laukelius pažymėtus "*".

Prašome atsakingai ir tiksliai užpildyti šiuos laukelius, nes nuo to priklausys užsakomos prekės pristatymo laikas.

3. „ Mokėjimas“

Pasirinkite mokėjimo būdą:

  • AB bankas „Swedbank“
  • AB bankas „Nordea“
  • AB „Šiaulių bankas“
  • AB bankas „Citadele“
  • AB „SEB bankas“
  • AB „DNB bankas“
  • AB „Danske Bankas“
  • UAB „EVP International“ - elektroninių pinigų įstaiga mokėjimai.lt

DĖMESIO: norėdami nusipirkti prekę/es būtinai pažymėkite, kad sutinkate su taisyklėmis. Paspaudus Atsiskaityti Jūs esate nukreipiami į atsiskaitymo puslapį. Patikrinkite užsakymą.

slot deposit pulsa | slot pulsa tanpa potongan | Megapulsa88 | Slot Deposit Pulsa Tanpa Potongan